Агромаркет

З аграрними розписками почали працювати кредитні спілки

Поділитись:
З аграрними розписками почали працювати кредитні спілки

До роботи з аграрними розписками долучилися кредитні спілки. Фермерське господарство «Крутий яр» із села Лузанівка Канівського району на Черкащині виписало аграрну розписку, за якою  отримало 500 тис. грн. від кредитної спілки «Кредит-СоюЗ».

Про це повідомляє Національний прес-клуб «Українська перспектива».

«Крутий яр» обробляє 430 га. В якості застави було визначено майбутній врожай кукурудзи господарства на площі 49,8 га. Термін дії аграрної розписки передбачений до кінця жовтня поточного року. По його завершенню «Крутий яр» повинен повністю розрахуватися з кредитною спілкою.

«Аграрні розписки є одним із пріоритетних напрямків нашої діяльності, ‒ підкреслив голова правління «Кредит-СоюЗу» Володимир Казарінов. – Ми будемо з ними працювати і надалі».

Щороку кредитний портфель «Кредит-СоюЗу» складає близько 60 млн грн., із яких майже третина припадає на аграріїв. До того ж щороку цей кредитний портфель зростає майже на 10 млн грн.

Нагадаємо, що донині в якості кредиторів за аграрними розписками в основному виступали банківські установи та компанії-надавачі матеріально-технічних ресурсів.

Довідка

Аграрні розписки впроваджуються в Україні за підтримки уряду Швейцарської Конфедерації з 2014 року і нині діють у восьми областях: Полтавській, Вінницькій, Черкаській, Харківській, Хмельницькій, Тернопільській, Миколаївській та Сумській. Загалом на сьогодні вже виписано 135 аграрних розписок на суму 955 млн грн.

AgroTimes

Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями