Агромаркет

З 5 серпня банківські рахунки відкриватимуть за новим міжнародним стандартом

З 5 серпня 2019 року банки відкриватимуть нові рахунки своїм клієнтам відповідно до вимог міжнародного стандарту IBAN. Чинні номери рахунків змінюватимуть відповідно до вимог цього стандарту зі збереженням номера аналітичного обліку.

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Уже з 1 листопада 2019 року застосування IBAN стане обов’язковим для клієнтів усіх банків України під час здійснення переказів у національній та іноземній валютах, зокрема, під час транскордонних переказів.

«Запровадження IBAN дасть можливість гармонізувати український платіжний простір з європейським, а також сприятиме подальшій запланованій модернізації системи електронних платежів Національного банку. Загалом використання стандарту IBAN завдяки скороченню реквізитів має зробити зручнішим оформлення розрахункових документів», – ідеться в повідомленні Нацбанку.

Завдяки нововведенню, клієнти банків зможуть зручно та просто ідентифікувати платника та отримувача коштів, а також банк , що їх обслуговує, уникнути помилок у реквізитах рахунків завдяки скороченню реквізитів в розрахункових документах, швидше здійснювати перекази та отримувати кошти, повідомляє НБУ.

Важливо, що усі платіжні картки, емітовані банками до рахунку клієнта, залишаються чинними. 

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!