Агромаркет

З 1 січня не вводилися нові санітарні обмеження на приймання молока у населення, – Мінагрополітики

З 1 січня не вводилися нові санітарні обмеження на приймання молока у населення, – Мінагрополітики

Жодних нових санітарних обмежень на прийом молока у населення з 1 січня 2018 року не вводилося. А до дії нових норм ДСТУ, введення яких заплановане на 1 липня цього року, в Мінагрополітики є досить суттєві претензії, оскільки за багатьма параметрами стандарт не відповідає європейським нормам.

Про це йдеться у повідомленні Мінагрополітики.

«Ми не робимо жодної різниці при контролі якості молока в індивідуальних та колективних господарств, – підкреслив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства Максим Мартинюк. – Мова йде лише про контроль його якості, котрий існує і зараз і абсолютно узгоджений з європейськими нормами якості вже два роки».

Про відсутність проблем у цій царині говорить те, що понад 90% вітчизняного молока, що виробляється селянськими господарствами, відповідає нормам харчової продукції, додав він.

«В умовах, коли 80% молока збирається в господарствах населення, коли від функціонування ринку сирого молока залежить добробут сотень тисяч селян, держава має ухвалювати дуже зважені рішення, і Мінагрополітики завжди відстоюватиме саме інтереси дрібних селянських господарств», – сказав Максим Мартинюк.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!