Агромаркет

WNISEF виділив $30 млн для інвестицій в експортно орієнтовані компанії України та Молдови

WNISEF виділив $30 млн для інвестицій в експортно орієнтовані компанії України та Молдови

Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) виділив $30 млн для Emerging Europe Growth Fund III, LP (EEGF III) − фонду з цільовим розміром у $150 млн, яким управляє провідна регіональна компанія прямих інвестицій Horizon Capital.

«Ми дуже раді інвестувати через EEGF III переважно в експортно-орієнтовані компанії, що мають коріння в Україні та Молдові, швидко зростають та отримують доходи на глобальних ринках», − повідомила Ярослава З. Джонсон, президент та головний виконавчий директор WNISEF.

Вона додала, що EEGF III планує інвестувати в галузі ІТ, легкої промисловості, продовольчого сектору та сільського господарства.

«Україна й Молдова продемонстрували вражаюче зростання експорту у І кварталі 2017 року ‒ на 29% та 27% відповідно, що, за нашими очікуваннями, забезпечить чудові інвестиційні можливості новому фонду», − підсумувала Ярослава З. Джонсон.

Довідка

Western NIS Enterprise Fund ‒ перший в Україні та Молдові регіональний фонд прямих інвестицій з капіталом $150 млн, заснований за фінансування уряду США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). За більш ніж 23-річну історію діяльності в Україні та Молдові інвестував $168 млн у 118 компаній та зробив можливим залучення $1,5 млрд у компанії України та Молдови.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!