Агромаркет

ВР дозволила розстрочку ПДВ при імпорті обладнання для переробки агропродукції

ВР дозволила розстрочку ПДВ при імпорті обладнання для переробки агропродукції

З 1 січня 2018 року до 1 січня 2020 року Податковий кодекс дозволяє розстрочку на два роки для сплати ПДВ при імпорті промислового обладнання для переробки аграрної продукції.

Про це свідчить текст Податкового кодексу, опублікований на сайті Верховної Ради.

До переліку пільгового обладнання потрапили холодильники, сушарки, доїльні апарати, молочні сепаратори та інше обладнання для обробки та переробки молока.

За пільговим режимом завезти обладнання для власного виробництва також зможуть виробники шоколаду,  цукру, пива,  хлібобулочних, макаронних і кондитерських виробів.

Із розстрочкою сплати ПДВ також дозволять завозити преси, дробарки та аналогічні машини для виробництва вина, сидру, фруктових соків або аналогічних напоїв, інкубатори та брудери для птахівництва, машини для очищення, сортування або калібрування насіння, зерна або сухих бобових культур.

Порядок надання такої пільги ще має розробити Кабмін. Точно відомо, що пільга не діятиме на обладнання, завезене з Росії або окупованих територій України.

Законотворці  також постановили, що у випадку, якщо виробник порушить правила розстрочки сплати імпортного ПДВ, завезене обладнання вилучать і продадуть на аукціоні.

Якщо  обладнання з розстрочкою імпортного ПДВ буде здано в оренду, суборенду або продане, то виробник має сплатити одразу весь розмір імпортного ПДВ, а також пеню у 120% такого податку.  

Agravery

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!