Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Визначена формула ступеню локалізації виробництва вітчизняної складної сільгосптехніки

Визначена формула ступеню локалізації виробництва вітчизняної складної сільгосптехніки

Кабінет міністрів України опублікував новий Порядок визначення ступеня локалізації виробництва підприємствами вітчизняного машинобудування для агропромислового комплексу вітчизняної техніки й обладнання для АПК  зі збільшенням ступеня локалізації низки складної сільгосптехніки з 35% у 2017 році до 60% у 2020 році.

Він затверджений постановою № 147 від 16 березня, якою вносяться зміни до затвердженого Порядку від 27 травня 2013 року, і опублікований на Урядовому порталі.

Документ містить формулу ступеню локалізації виробництва техніки й обладнання підприємствами вітчизняного машинобудування для АПК та перелік основних технологічних операцій, необхідних для їх виробництва, що здійснюються на території України.

Новий порядок дозволить вітчизняним підприємствам сільсьгоспмашинобудування налагодити виробництво сучасних технічних засобів, підвищити конкурентоспроможність машин за рахунок використання елементної бази провідних світових виробників, а сільсьгосптоваровиробникам ‒ отримати якісну, надійну техніку та обладнання з частковою компенсацією їх вартості.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!