Агромаркет

Ветсанзаводи повинні перейти від захоронення відходів до повноцінної утилізації

Ветсанзаводи повинні перейти від захоронення відходів до повноцінної утилізації

Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа вважає ситуацію навколо діяльності державного підприємства «Укрветсанзавод» та його філій неприйнятною. Керівництво підприємства має в найближчі місяці врегулювати це питання, наголосив він.

Останнім часом «Укрветсанзавод» нажив недоброї слави як у частині утилізації та переробки відходів тваринного походження, так і в частині накопичення мільйонних боргів, зазначив Володимир Лапа. Тому перед новим керівництвом стоїть складне завдання щодо фінансового, економічного та кадрового оздоровлення підприємства.

«Усі ми бачили страхітливі ролики з філій «Укрветсанзаводу». Це свідчить про критичний стан підприємства, тому підходи до його роботи повинні бути радикально змінені», ‒ переконаний він.

Новий менеджмент повинен перейти від утилізації шляхом захоронення, що є нонсенсом і не відповідає чинному законодавству, до повноцінної утилізації, підкреслив Володимир Лапа. «Ми розраховуємо, що протягом уже найближчого кварталу ситуація в цій частині докорінно зміниться», ‒ заявив голова Держпродспоживслужби.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!