Агромаркет

Ветсанзаводи повинні перейти від захоронення відходів до повноцінної утилізації

Поділитись:
Ветсанзаводи повинні перейти від захоронення відходів до повноцінної утилізації

Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа вважає ситуацію навколо діяльності державного підприємства «Укрветсанзавод» та його філій неприйнятною. Керівництво підприємства має в найближчі місяці врегулювати це питання, наголосив він.

Останнім часом «Укрветсанзавод» нажив недоброї слави як у частині утилізації та переробки відходів тваринного походження, так і в частині накопичення мільйонних боргів, зазначив Володимир Лапа. Тому перед новим керівництвом стоїть складне завдання щодо фінансового, економічного та кадрового оздоровлення підприємства.

«Усі ми бачили страхітливі ролики з філій «Укрветсанзаводу». Це свідчить про критичний стан підприємства, тому підходи до його роботи повинні бути радикально змінені», ‒ переконаний він.

Новий менеджмент повинен перейти від утилізації шляхом захоронення, що є нонсенсом і не відповідає чинному законодавству, до повноцінної утилізації, підкреслив Володимир Лапа. «Ми розраховуємо, що протягом уже найближчого кварталу ситуація в цій частині докорінно зміниться», ‒ заявив голова Держпродспоживслужби.

AgroTimes

Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями