Агромаркет

Вартість активів у сільському господарстві за п’ять років зросла у 2,6 раза

Вартість основних засобів у сільському господарстві у 2018 році досягла 399,5 млрд грн, що на 19% більше, ніж роком раніше, і у 2,6 раза більше, ніж у 2013-му.  

Про це свідчать дані Держстату.

«Інформація щодо вартості земельних ділянок, інвестиційної нерухомості, тварин (які використовуються в іншій, ніж сільськогосподарська діяльність) та вартості основних засобів бюджетних установ (головних розпорядників бюджетних коштів) включена тільки до загального підсумку без розподілу за видами економічної діяльності», – повідомляє Держстат.

Крім того, дані наведено без урахування вартості основних засобів місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, а також за 2014-2018 роки – без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, м. Севастополя та частини тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях.

Довідка

Основні засоби (ОЗ) – це матеріальні активи, які підприємство утримує з метою використання їх у процесі виробництва чи поставки товарів, надання послуг, здачі в оренду іншим особам чи для виконання адміністративних і соціально-культурних функцій, очікуваний термін корисного використання (експлуатації) яких більше одного року, або одного оборотного періоду.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!