Агромаркет

В Україні видані перші часникові аграрні розписки

В Україні видані перші часникові аграрні розписки

Перші в світі часникові аграрні розписки були видані в березні.

Одну з них оформило невелике сільгосппідприємство з Тернопільської області, отримавши посівний матеріал часнику під заставу врожаю цієї культури з 4 га.

Про це повідомили в Національному прес-клубі «Українська перспектива».

Другу часникову розписку видало невелике фермерське господарство, розташоване на кордоні  Вінницької й Одеської областей. Власник господарства Віктор Марчук отримав посівний матеріал часнику під товарну аграрну розписку, за якою він має повернути кредитору 10 тонн часнику першого класу.

Кредитором в обох випадках виступила одеська компанія «Агро-Патріот», яка вирощує товарний часник на 120 га. Ще 56 га відведені під посівний матеріал.

Довідка

Проект «Аграрні розписки в Україні» впроваджується Міжнародною фінансовою корпорацією (група Світового банку) у партнерстві зі Швейцарською конфедерацією.

За фінансовою розпискою розрахунок відбувається грошима, а за товарною – частиною зібраного урожаю.

Згідно з офіційною статистикою, на початок квітня в Україні оформлено 315 аграрних розписок. Об’єм залученого за ними фінансування перевищив 2 млрд грн. Успішно виконано та закрито 113 аграрних розписок. Наразі не було жодного повідомлення про невиконання зобов’язань позичальником з відкриттям процедури примусового виконання за аграрними розписками.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!