Агромаркет

В Україні посилять заходи проти зловживання договорами про уникнення подвійного оподаткування

В рамках реалізації плану дій BEPS, до якого приєдналася Україна, очікуються зміни в податковому законодавстві. Зокрема, планується посилення заходів проти зловживання договорами про уникнення подвійного оподаткування.

Про це повідомив керуючий партнер юридичної фірми Kosovan Legal Group Анатолій Косован.

За його словами, якщо компанія перебуває в репутабельній юрисдикції і цілком законно користується пільгами, наданими договором про уникнення подвійного оподаткування, такі пільги можуть бути скасовані.

«Відбуватиметься перевірка, наскільки виправданим було відкриття компанії в юрисдикції іншої країни: дешевша робоча сила, простіший доступ до фінансування, дешевші ресурси і сировина, інші питання, які можуть надати компанії не лише податковий зиск. Якщо такого зиску немає, і компанія була відкрита виключно з метою використання договору про уникнення подвійного оподаткування, такі пільги будуть скасовані», – повідомив Анатолій Косован.

Довідка:

BEPS – набір міжнародних податкових правил, спрямованих на зміцнення податкової бази. До рамкової угоди з BEPS Україна приєдналася з 1 січня 2017 року. Підготовка до її впровадження тривала більше двох років.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!