Агромаркет

В Європі отримали найнижчий за останні 10 років урожай яблук

В Європі отримали найнижчий за останні 10 років урожай яблук

За оцінками аналітиків Всесвітньої асоціації виробників груш і яблука (WAPA), в сезоні-2017/18 європейські садівники зібрали навіть менше яблука, ніж очікувалося раніше. В результаті урожай цих фруктів у ЄС став безпрецедентно низьким мінімум за останні 10 років.

Згідно із грудневими звітами WAPA, поточного сезону загальне виробництво яблука в країнах Євросоюзу склало 9,19 млн тонн, тоді як ще наприкінці літа воно прогнозувалося фахівцями асоціації на рівні 9,34 млн тонн.

Таким чином, валовий збір яблука в ЄС скоротився на 22% порівняно з попереднім сезоном і на чверть поступається середнім показникам останніх п’яти років.

Варто відзначити, що в деяких країнах урожай яблука перевищив очікувані результати. Зокрема, виробники Франції зібрали на 2% більше цих фруктів, ніж прогнозувалося раніше, а в Бельгії валовий збір на 16% перевищив рівень виробництва, озвучений у серпні.

Однак це не змогло повною мірою компенсувати зниження врожаю в інших країнах. Так, садівники Чехії зібрали на 10% менше яблука, ніж очікувалося, а в Угорщині та Румунії підсумкові дані на 16% поступаються прогнозованим обсягам.

АПК-Информ: овощи и фрукты

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!