Агромаркет
Головне:
Агромаркет

В Європі через посуху очікується низький урожай кукурудзи

В Європі через посуху очікується низький урожай кукурудзи

Як повідомляє Ageweek, посушливі погодні умови на території більшості країн ЄС, які спостерігаються наразі, вкрай негативно позначаються на стані посівів кукурудзи, через що валовий збір культури цього року знову виявиться на досить низькому рівні.

Нагадаємо, що в 2015 р урожай зернових у Євросоюзі скоротився на 18,3 млн тонн порівняноі з показником попереднього року – до 57,4 млн тонн. Сьогодні валовий збір кукурудзи в європейських країнах прогнозується на рівні 60,6 млн тонн, проте ця оцінка, ймовірно, буде переглянута в бік зниження.

Так, очікується зниження виробництва зернової у Франції, Румунії, Болгарії та Польщі. Зокрема, в результаті двомісячної посухи у Франції найбільше постраждали посіви кукурудзи в західних регіонах. Поточна оцінка врожаю французької зернової становить 12,5 млн тонн – мінімальний рівень, починаючи з 2003 року. Але якщо спекотна погода утримається й надалі, показник може бути знижений. При цьому велика частина врожаю буде придатна тільки для фуражних цілей.

Водночас деяке зростання врожаю кукурудзи очікується в Угорщині, Італії, Австрії та Словаччині, що, однак, не зможе компенсувати недолік пропозиції внаслідок невисоких показників валового збору в основних європейських країнах-виробниках зернової.

АПК-Информ

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали