Агромаркет

Узбекистан скасовує акцизи і мита на імпорт борошна, олії та іншої агропродукції

Узбекистан скасовує акцизи і мита на імпорт борошна, олії та іншої агропродукції

З 1 вересня Узбекистан скасує акцизи на імпортовані м’ясо та субпродукти, жир свинячий і свійської птиці, пшеничне борошно й корми для тварин, повідомили в прес-службі міністерства зовнішньої торгівлі.

За даними відомства, відповідну постанову підписав президент Узбекистану Шавкат Мірзієєв.

Постановою «Про заходи щодо подальшого впорядкування зовнішньоекономічної діяльності» передбачено також запровадження нульової ставки мита на вершкове масло, соєву і соняшникову олії, насіння картоплі та зернових культур, льону, соняшнику та інших, на житнє борошно, крупу та борошно грубого помелу з твердої пшениці, тростинний цукор, какао-боби, сировину для фармацевтики.

Крім цього, будуть знижені діючі ставки митних платежів на окремі види товарів, в тому числі на м’ясо великої рогатої худоби, свинину, свинячий жир, жир свійської птиці та інші харчові м’ясні субпродукти, каву, пшеничне борошно, тростинний цукор.

Згідно з постановою, імпортне мито на ввезення пшеничного борошна, свинини і свинячого жиру буде знижено з 30% до 10% від митної вартості, ставка акцизу на імпорт кави – з 20% до 10%, тростинного цукру – з 10% до 5%.

Крім того, зменшується комбінована ставка на ввезення соняшникової олії – з 20%, але не менше $0,32/л, до 5%, а також не менше $0,1/л.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!