Агромаркет

УЗА прогнозує Україні цього року новий рекорд урожаю зернових та олійних

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Українська зернова асоціація у своєму липневому звіті покращила прогноз врожаю 2020/2021 МР у порівнянні з червневим – з 97,1 млн т до 100 млн т. Також зріс і прогноз щодо експорту зернових та олійних в новому маркетинговому році з 58,2 млн т до 61 млн т.

Про це повідомляється на сайті УЗА.

Збільшення прогнозу валового врожаю та експорту відбулося завдяки покращенню прогнозу врожаю ячменю та кукурудзи, урожай якої може встановити новий абсолютний рекорд для України як з виробництва, так і експорту. Так, аналітики УЗА покращили прогноз врожаю кукурудзи – до 38,9 млн тонн (попередній прогноз 36,8 млн т), а експорт може сягнути – 33 млн тонн.

Прогноз врожаю пшениці цього року не змінився і залишився на рівні 26,8 млн тонн, показник експорту теж залишився на тому ж рівні – 18 млн тонн.

Також зріс прогноз врожаю ячменю з 7,6 млн тонн до 8,2 млн тонн, експорт – з 3,8 млн тонн до 4,2 млн тонн.

«Прогноз цьогорічного врожаю цілком відповідає усталеному тренду останніх років, коли валовий збір врожаю зернових та олійних перевищував 90 млн. тонн. В середньостроковій перспективі УЗА прогнозує зростання врожаю до 113 млн тонн, а експорт за цих умов може сягати 75 млн. тонн», – ідеться в повідомленні.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями