Агромаркет

Уряд затвердив Порядок встановлення спеціальних умов імпорту харчових продуктів та кормів

Кабінет міністрів 9 жовтня затвердив Порядок встановлення спеціальних умов імпорту харчових продуктів та кормів. Він має забезпечити охорону території України від занесення особливо небезпечних хвороб тварин.

Про це повідомили в Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

«Раніше головний ветеринарний лікар міг безстроково обмежити ввезення продукції. Це був момент для маніпуляції та корупційних зловживань, – зазначив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Висоцький. – Тепер ветеринарний інспектор може тимчасово обмежувати ввезення продукції на 72 години як швидке превентивне рішення. Потім відділ оцінки ризиків робить аналіз, і в разі необхідності вводиться довгострокове обмеження на ввезення до його зняття».

Фактично змінилася процедура, підсумував він: тепер рішення ухвалюється на основі експертної оцінки, а не рішення однієї посадової особи. Згідно з рішенням уряду, буде посилений контроль за переміщенням харчових продуктів та кормів через державний кордон України. Це своєю чергою призведе до покращення епізоотичної ситуації щодо АЧС і до зменшення виплат із резервних фондів місцевих

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!