Агромаркет

Уряд затвердив меморандум про інвестиційне співробітництво між Україною та Саудівською Аравією у сфері сільського господарства

Уряд затвердив меморандум про інвестиційне співробітництво між  Україною та Саудівською Аравією у сфері сільського господарства

Уряд своїм рішенням затвердив меморандум між Кабінетом міністрів України та урядом Королівства Саудівська Аравія. Цей документ має сприяти інвестиційному співробітництву між двома країнами у сфері сільського господарства, в тому числі у тваринництві та рибальстві.

Про це повідомили у Мінагрополітики.

Меморандум на законодавчому рівні визначає конкретні напрями двостороннього інвестиційного співробітництва у сільськогосподарській галузі та механізми заохочення інвестицій у сільське господарство.

Зокрема, Україна та Саудівська Аравія сприятимуть обміну інформацією у сфері інвестиційної діяльності, розвитку співпраці та впровадженню інвестпроектів, організації інвестиційних і  виставкових заходів.

Нагадаємо, що меморандум між урядами України та Саудівської Аравії про інвестиційне співробітництво у сфері сільського господарства був підписаний наприкінці 2017 року. 25 квітня 2018 року уряд Саудівської Аравії схвалив цей документ.

Довідка

За підсумками 2017 року товарообіг сільгосппродукцією між Україною та Саудівською Аравією становив $358,9 млн (експорт із України – $358,8 млн, імпорт із Саудівської Аравії – $94 тис.). Основними товарами українського експорту були: зернові злаки, олія, м’ясо та субпродукти, залишки та відходи харчової промисловості.

За п’ять місяців 2018 року зовнішньоторговельний обіг сягнув $76,5 млн (експорт із України – $76,3 млн, імпорт із Саудівської Аравії – $225 тис.).

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!