Агромаркет

Уряд створив Комісію з питань захисту бізнесу

Сьогодні, 16 жовтня, на засіданні уряду було створено Комісію з питань захисту бізнесу при Кабінеті Міністрів.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Як зазначається, цей орган буде проводити аналіз стану справ та причин виникнення проблем у бізнесу в процесі реалізації державної політики, а також буде вивчати роботу центральних та місцевих органів державної влади з метою формування кращих умов для захисту бізнесу від незаконного впливу суб’єктів владних повноважень.

За словами першого заступника Міністра юстиції Євгенія Горовця, відповідна постанова спрямована на захист бізнесу від незаконних посягань зі сторони органів державної влади, органів місцевого самоврядування, юридичних осіб публічного права, їх посадових та службових осіб, інших осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, осіб, прирівняних до них, недопущення перешкоджання законній діяльності суб’єктів підприємницької діяльності.

«Постановою передбачено утворення Комісії з питань захисту бізнесу для координації дій органів виконавчої влади та створення дієвих механізмів вирішення проблемних питань у цій сфері. Комісія буде функціонувати як тимчасовий дорадчий орган Кабінету Міністрів України», – зазначив Євгеній Горовець.

Планується, що комісія проводитиме аналіз стану справ та причин виникнення проблем у процесі реалізації державної політики з питань захисту бізнесу; вивчатиме результати діяльності центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій з питань, що належать до її компетенції.

Крім того, вона проводитиме моніторинг стану виконання центральними та місцевими органами виконавчої влади покладених на них завдань з питань захисту бізнесу; братиме участь у розробленні проектів нормативно-правових актів з питань захисту бізнесу та подаватиме уряду розроблені за результатами своєї роботи пропозиції та рекомендації.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!