Агромаркет

Уряд продовжив карантин до 11 травня

Спираючись на моделювання аналітиків НАН України та дані МОЗ, які свідчать, що пік захворюваності може настати на початку травня, Кабінет Міністрів України продовжив карантин до 11 травня.

Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль на своїй Фейсбук-сторінці.

«У нас є чіткий план виходу з карантину. Він складається з п’яти етапів. Стартову точку цього плану ми називаємо «День К». Для його початку є дві умови. По-перше, якщо протягом 10 днів відсоток виявлених випадків захворювання у країні не змінюється або коливається в межах 5%. По-друге, лікарні заповнені пацієнтами з COVID-19 менш ніж на 50%», – написав очільник уряду.

За розрахунками Кабміну, «День К» має настати 12 травня. До цієї дати планується поступово збільшити кількість тестувань, покращити забезпечення лікарень та медиків, запровадити систему Е-контролю за самоізоляцією як альтернативу обсервації та розроблюємо нові соціальні стандарти. Це насамперед носіння засобів індивідуального захисту, дотримання соціальної дистанції та постійна дезінфекція.

«Україна неодмінно повернеться до звичного ритму життя, але загроза, на жаль, найближчим часом не зникне. І ми разом з усім світом маємо навчитися жити за нових умов», – зазначив Денис Шмигаль.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!