Агромаркет

Уряд почав приймати заявки на участь у концесії проту «Херсон»

Уряд оголосив про початок приймання заявок на участь у концесійному конкурсі у морському порту «Херсон». Відповідне рішення було опубліковано сьогодні, 8 жовтня, в газеті «Голос України».

Про це повідомляється на сайті Кабміну.

Як зазначається, об’єктом концесії є цілісний майновий комплекс, що забезпечує комплексне надання послуг у морському порту «Херсон» та включає майно ДП «ХМТП» та майно ДП «АМПУ» згідно з визначеним концесієдавцем переліком, а також об’єкти, які мають бути спеціально створені (збудовані) відповідно до умов концесійного договору. Концесія за результатами конкурсу надається на 30 років.

«Строк розгляду заявки для допущення до участі у конкурсі складає 14 днів, рекомендуємо подавати заявки якомога раніше. 6 грудня 2019 року закінчується строк подання заявок та конкурсних пропозицій до комісії. З 6 грудня 2019 року по 10 січня 2020 року, за наявності, приймаються зміни до конкурсних пропозицій», – повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

За його словами, з 10 до 20 січня 2020 року конкурсна комісія проведе оцінку фінансових пропозицій учасників конкурсу. Очікується, що рішення про визначення переможця концесійного конкурсу буде прийнято у другій половині січня 2020 року.

Як повідомлялося раніше, концесією портів «Ольвія» й «Херсон» зацікавилися 46 інвесторів з 11 країн.

Довідка

Концесія – договір про передачу природних багатств, підприємств, інших господарських об’єктів, що належать державі чи територіальній громаді, в тимчасову експлуатацію іншим державам, іноземним фірмам, приватним особам.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!