Агромаркет

Український агроекспорт до Угорщини в І кварталі зріс на 88%

Український агроекспорт до Угорщини в І кварталі зріс на 88%

Експорт української аграрної продукції до Угорщини збільшився на 88% за три місяці 2017 року порівняно з аналогічним періодом минулого року, та становив $15 млн. Товарообіг за цей період також відчутно збільшився та складає $49,2 млн.

Про це розповіла заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева в інтерв’ю провідному угорському економічному виданню.

За її словами, найбільшим попитом серед угорських споживачів користувались такі українські товари, як макуха, соєві боби, насіння та плоди для посівів, мед, соняшникова олія, горіхи, шоколад та інші

При цьому головними аграрними товарами, які імпортувала Україна з Угорщини, були кукурудза, корми для тварин, жива свійська птиця, овочі, насіння соняшнику та інші, зауважила Ольга Трофімцева.

За словами заступника міністра, з кінця 2016 року представники урядів обох країн активізували свій діалог щодо спільного розвитку галузі. Зокрема, це стосується ветеринарії, сфери карантину та захисту рослин, селекції та насінництва, зазначила Ольга Трофімцева. Також серед пріоритетів ‒ розвиток рибного господарства, виноробства та створення спільних проектів у сфері харчової промисловості.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!