Агромаркет

Україна та Саудівська Аравія розширять двосторонню торгівлю агропродовольчими товарами

У ході двохсторонньої зустрічі української делегації з представники аграрної сфери Саудівської Араві сторони обговорили перспективи розширення торгівлі сільськогосподарськими та продовольчими товарами, у тому числі питання офіційного контролю за їх виробництвом.

Про це повідомляє Секретаріат з підтримки експорту української продовольчої та аграрної продукції (UAFES).

Як зазначається, представники Саудівської Аравії висловили зацікавленість в імпорті безпечної та якісної продовольчої продукції, ветеринарних препаратів та живої худоби з України.

Заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства – торговий представник України Тарас Качка, який очолював українську делегацію, відзначив високий інтерес у двосторонній співпраці зі стратегічно важливим торговельним партнером для України – Саудівською Аравією. Зокрема, під час зустрічі сторони окреслили пріоритетні напрямки подальшої двосторонньої співпраці.

«Співпраця служб, відповідальних за безпечність харчової продукції, – це каркас для міжнародної торгівлі», – зауважив Тарас Качка.

Як повідомлялося раніше, 35 українських виробників мають право експортувати молочні продукти до Саудівської Аравії. Крім того, Саудівська Аравія є головним імпортером україснського ячмень з питомою часткою 28,8% (сума закупівель за січень-вересень 2019 року – $165 млн ).

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!