Агромаркет

Україна та Ізраїль уклали угоду про вільну торгівлю

Україна та Ізраїль уклали угоду про вільну торгівлю

21 січня Україна підписала з Ізраїлем угоду про вільну торгівлю.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

«З моменту набуття чинності угоди будуть скасовані ввізні мита для близько 80% українських промислових товарів, – наголосив міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів. – Також завдяки скасуванню близько 70% ввізних мит на ізраїльську промислову продукцію стане можливим високотехнологічний інвестиційний імпорт. Це сприятиме модернізації промислового виробництва в Україні та збільшить додану вартість виробленої в Україні продукції».

Степан Кубів зазначив, що угода про вільну торгівлю з Ізраїлем дозволяє зберегти та розширити традиційний експорт для України, зокрема для продукції АПК, та відкрити нові можливості для експорту товарів з високою доданою вартістю.

«З 1 січня цього року Україна набула членства в Пан-Євро-Мед (Регіональна конвенція про пан-Євро-Середземноморські преференційні правила походження. – Ред.), що дозволяє нам створити трикутник вільної торгівлі ЄС – Україна – Ізраїль, – зауважив він. – Це означає, що українські виробники зможуть імпортувати сировину та матеріали з Ізраїлю, переробляти їх в Україні та експортувати з пільговою ставкою мита до ЄС. Це створює додаткові стимули для розміщення виробництва з високою доданою вартістю саме в Україні».

Степан Кубів додав, що угода з Ізраїлем сприятиме збільшенню обсягу торгівлі та інвестиційної співпраці. Так, станом на 1 жовтня 2018 року Ізраїль інвестував в економіку України $46,7 млн.

«Ми очікуємо зростання ізраїльських інвестицій у розвиток агропромислового комплексу, створення нових і модернізацію існуючих виробництв агропродукції, зокрема із застосуванням новітніх технологій та ІТ, а також збільшення високотехнологічних виробництв в інших галузях української економіки», –  підкреслив Степан Кубів.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!