Агромаркет

Україна та Франція планують створити спільний метеокластер для аграріїв

Україна та Франція планують створити спільний метеокластер для аграріїв

Україна та Франція планують створити спільний метеокластер для допомоги фермерам.

Про це повідомив міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко за результатами роботи Українсько-французької міжурядової комісії з економічного співробітництва.

«Мова – про залучення новітніх технологій до оброблення метеорологічних даних, – уточнив він. – Це потрібно для отримання точніших даних про погоду, збільшення врожаю та його захисту, запровадження системного моніторингу змін клімату та подальшого моделювання».

Для України є цікавим досвід залучення французьких компаній до співпраці у сфері АПК. «Особливо це стосується розвитку фермерських господарств, співпраця в напрямку тваринництва і молочного господарства, – зазначив Геннадій Зубко. – А також ті питання, які стосуються виробництва та сертифікації насіння, що дозволить збільшити експортні можливості вітчизняної агропромислової продукції».

Також сторони обговорили співпрацю щодо розвитку та захисту географічних зазначень, зокрема через програму технічної допомоги Європейського Союзу Support to the development of a Geographical Indication System.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!