Агромаркет

Україна може опинитися в центрі уваги світових інвесторів

На тлі уповільнення світової економіки, Україна має всі шанси отримати сплеск уваги до нашої країни з боку інвестиційного співтовариства.

Про це написав у своїй колонці для «Економічної правди» партнер Kreston GCG Артем Ковбель.

За його словами, протягом останніх років ступінь політичної нестабільності і пов’язаних з цим ризиків для бізнесу в розвинених країнах і країнах, що розвиваються, практично зрівнявся. Наразі інвесторам складно працювати навіть у США, Великій Британії або Німеччині.

«Що провокує складнощі? Все той же Брексит, наприклад. Заздалегідь прорахувати всі економічні й політичні наслідки цієї події практично неможливо, крім того, неясно, як працюватимуть європейські підприємства в нових для себе умовах. Додамо до цього торговельні війни й обмін санкціями між країнами, які боляче б’ють по вартості акцій компаній по всьому світу, викликають коливання на світових ринках тощо», – написав Артем Ковбель.

Порівняно з цим, ситуацію в Україні можна назвати спокійною і такою, що більше піддається прогнозуванню. Навіть зараз при всіх своїх внутрішніх проблемах Україна має що запропонувати власникам капіталу. Зокрема, аграрний сектор щороку демонструє зростання, а з огляду на зрастаючий попит на продукти харчування на тлі збільшення чисельності населення – інвесторам є де розгулятися, незалежно від економічної ситуації, зазначив експерт.

Але щоб стати по-справжньому цікавими закордонному інвестору, потрібні активні реформи і покращення бізнес-клімату в країні в цілому.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!