Агромаркет

Україна може експортувати до Кореї яєчні термічно оброблені продукти

Україна може експортувати до Кореї яєчні термічно оброблені продукти

Темі розширення співпраці України з Кореєю в сфері ветеринарії та безпечності харчових продуктів були присвячені зустрічі голови Держпродспоживслужби Володимира Лапи з представниками Міністерства сільського господарства, лісництва та розвитку сільського господарства та Міністерства безпечності харчових продуктів і лікарських препаратів Кореї у Сеулі.

Про це повідомили у Держпродспоживслужбі.

Особливу увагу сторони приділили процесу акредитації експорту української продукції тваринного походження на корейський ринок.

Зокрема, йшлося про завершення акредитації експорту м’яса птиці українського виробництва та про реєстрацію потужностей, які експортують молочну продукцію.

Так, лише за останній рік Міністерство безпечності харчових продуктів і лікарських препаратів Кореї схвалило на експорт до країни 12 молочних підприємств.

Крім того, йшлося про розширення списку експортерів молочних продуктів, а також можливий експорт яєчних термічно оброблених продуктів.

Володимир Лапа зі своїми корейськими колегами проаналізували процедуру й етапи експорту іншої продукції тваринного походження, яка може становити потенційний інтерес для українських виробників.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!