Агромаркет

Україна має можливість збільшити виробництво органічної продукції та її експорт до ЄС

Україна має можливість збільшити виробництво органічної продукції та її експорт до ЄС

Одним із найперспективніших напрямків розвитку  двосторонньої співпраці між Україною та Євросоюзом у галузі сільського господарства є постачання екопродуктів.

Про це заявив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Максим Мартинюк під час Міжнародного Зеленого тижня в Берліні.

«Якщо говорити в цілому про потенціал у двосторонній торгівлі, то я бачу найбільші можливості у галузі органічної продукції, – сказав він. – З одного боку, попит на цю категорію стабільно зростає як відповідь на актуальні тренди на споживчому ринку. З іншого, Україна має можливість для збільшення обсягів виробництва органічної продукції і, відповідно, для нарощування експорту».

За його словами, для стабільного розвитку цієї галузі необхідне ухвалення відповідного закону, який встановив би чіткі вимоги до сертифікації органічного виробництва.

«Ми очікуємо, що Верховна Рада найближчим часом прийме цей закон, і після затвердження всіх підзаконних актів  наше законодавство буде гармонізовано з європейським у частині регулювання виробництва органіки», – наголосив перший заступник міністра.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!