Агромаркет

Україна й Німеччина домовилися щодо погодження форм міжнародних ветсертифікатів

Україна й Німеччина домовилися розпочати роботу з погодження двосторонніх форм міжнародних ветеринарних сертифікатів для ввезення в Україну кількох видів продукції.

Такий результат зустрічі заступника міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького з парламентським статс-секретарем Федерального міністерства продовольства та сільського господарства Німеччини Гансом-Йоахимом Фухтелем, повідомили в Мінекономіки.  

Зокрема, йдеться про подрібнене (січене) мясо та/або м’ясо механічного обвалювання (ММО) свійської птиці.

Також триватиме робота з погодження ветсертифікату на ввезення інкубаційних яєць, отриманих від свійської птиці, відмінної від свійської птиці ряду безкільових (страусоподібних), та інкубаційних яєць, отриманих від свійської птиці ряду безкільових (страусоподібних).

Ще один ветсертифікат передбачає ввезення добового молодняка свійської птиці.

Крім того, німецька сторона запропонувала долучитися до програм підвищення кваліфікації з питань безпечності харчових продуктів та інших освітніх проектів, які реалізуються Федеральним відомством Німеччини із захисту прав споживачів та безпеки продуктів харчування.

Довідка

Німеччина входить до 10 країн, до яких експортується найбільше української агропродукції. У 2019 році двосторонній товарообіг такої продукції досяг $1,3 млрд (+20% проти 2018 року). Експорт української продукції склав $864 млн (+31%), імпорт – $455 млн (+4%).

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!