Агромаркет

У США очікують найнижчі за останнє століття посівні площі під озимою пшеницею

Через низькі ціни й поганий експортний попит на американську пшеницю, а також потужну конкуренцію з боку інших країн, сільгоспвиробники США скоротять посівні площі під озимими сортами до найменшого за 110 років показника – 31,118 млн акрів, що перевищить лише показник 1909 року – 29,196 млн акрі (торік – 31,159 млн акрів). 

Про це повідомляє Електронна зернова біржа Grain Trade.

«Через великі світові запаси ф’ючерси на тверду червонозернисту пшеницю впали протягом 2019 року на 15%, що є одним з найгірших показників на сировинних біржах. В окремих регіонах Південних Рівнин США дешевшою за пшеницю стала кукурудза, що підвищує її привабливість», – йдеться в повідомленні.

За даними USDA, станом на 27 жовтня американські фермери засіяли озимою пшеницею 85% запланованих площ, у порівнянні з 77% на цю ж дату у 2018 році.

Проте дощі в окремих регіонах Середнього Заходу можуть завадити сівбі. Фермери, які сіють пшеницю після сої, можуть не встигнути зібрати сою, що призведе до скорочення площ сівби м’якої червонозернистої озимої пшениці.

Крім того, повідомляється, що Росія натомість засіє цьогоріч озимою пшеницею рекордну кількість площ – 16,3 млн га, що на 350-400 тис. га перевищить минулорічний показник.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!