Агромаркет

У парламенті зареєстровано законопроект про внесення змін до Податкового кодексу щодо сільгоспкооперативів

У парламенті зареєстровано законопроект про внесення змін до Податкового кодексу щодо сільгоспкооперативів

У Верховній Раді зареєстровано законопроект «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо сільськогосподарських кооперативів» (№ 6587).

Про це повідомили в Асоціації свинарів України з посиланням на заступника голови Всеукраїнської аграрної ради (ВАР) Михайла Соколова.

Розробка цього документу була ініційована ВАР, Асоціацією виробників молока (АВМ) та Асоціацією свинарів України (АСУ).

«Україні необхідне комплексне вдосконалення національного законодавства у сфері кооперації, ‒ зазначив заступник голови ВАР Михайло Соколов. ‒ Тому ми виступили ініціаторами розробки відповідних законопроектів. У результаті ФАО та ЄБРР профінансували відповідний проект, наслідком чого стала нова редакція закону про сільськогосподарську кооперацію».

Нагадаємо, що 31 травня за ініціативи ВАР, АВМ і АСУ вже було зареєстровано проект Закону «Про сільськогосподарську кооперацію» № 6527.

Довідка

На базі ВАР, АВМ та АСУ створено Перший молочний кооператив, який об’єднує майже 30 молочних господарств, і Перший український сільськогосподарський кооператив (ПУСК), що об’єднав 36 господарств із загальним земельним банком біля 120 тис. га.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!