Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Світовий банк реалізує на Львівщині проект із підтримки прозорого управління земельними ресурсами

Світовий банк реалізує на Львівщині проект із підтримки прозорого управління земельними ресурсами

Львівська область візьме участь у програмі Світового банку за фінансової підтримки ЄС «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні».

Участь у цьому проекті Світового банку дозволить власникам паїв і сільським громадам отримати технічну та юридичну допомогу з реєстрацією земельних ділянок та прав на них, виправлення помилок у Земельному кадастрі, отримання інформації про ціни та інші характеристики ринку землі, повідомили у Львівській облдержадміністрації.

«Співпраця зі Світовим банком дозволить нам вийти на ті стандарти, що рано чи пізно діятимуть в Україні, – зазначив голова Львівської ОДА Олег Синютка. – Крім того,  ми хочемо дійти до впровадження того програмного забезпечення, що нині стандартизовано й уніфіковано в Європейському Союзі».

Консультант Світового банку із земельних питань Денис Нізалов своєю чергою наголосив, що пілотна територія, яку оберуть для участі у проекті, демонструватиме стандарти, до яких мають дійти всі інші території регіону.

«Львівщина надзвичайно багато робить для врегулювання земельних відносин, тож співпраця у цьому напрямі сприятиме підвищенню ефективності використання земельних ресурсів, створення основи для інвестицій у сільськогосподарський сектор та сільську місцевість», – зауважив Денис Нізалов.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали