Агромаркет

Сімейним фермерським господарствам спростили оподаткування

Сімейним фермерським господарствам спростили  оподаткування

Сімейні фермерські господарства отримали пільговий порядок сплати єдиного соціального внеску.

10 липня відповідні зміни до Податкового кодексу ухвалила Верховна Рада, повідомили у Мінагрополітики.

За законопроект проголосувало 229 народних депутатів.

Так, Закон № 6490-д «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо стимулювання створення та діяльності сімейних фермерських господарств» забезпечує можливість мешканцям села легалізувати свою діяльність у формі підприємницької діяльності для фізичних осіб – підприємців, які організували фермерське господарство, в тому числі сімейне, та надає їм можливість бути платниками єдиного податку IV групи.

«Відтепер українські фермери та їх сім’ї, які проживають у селах, стають повноцінними підприємцями та отримують ряд переваг, – підкреслив заступник міністра аграрної політики та продовольства Віктор Шеремета. – Офіційний підприємницький статус за пільговим оподаткуванням дозволяє їм виходити на нові організовані ринки та збільшувати свої прибутки».

Крім того, сімейні фермерські господарства зможуть долучитися до державних програм підтримки та розвивати свій бізнес, додав він.

Ухвалені законом зміни встановлюють пільговий порядок сплати єдиного соціального внеску для всіх членів сімейного фермерського господарства.

Також передбачено сплату податку на доходи фізичних осіб з орендної плати за земельні ділянки (паї) до місцевих бюджетів за місцезнаходженням таких земельних ділянок.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!