Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Сільгоспвиробники геть відсутні серед порушників вагового режиму на дорогах Львівщини

Сільгоспвиробники геть відсутні серед порушників вагового режиму на дорогах Львівщини

Виробники сільськогосподарської продукції Львівської області найсумлінніше дотримуються регламентів і правил вантажних перевезень дорогами загального користування.

Така ситуація зберігається вже не перший місяць, зокрема, завдяки виконанню зобов’язань Меморандуму про співпрацю в організації великотоннажних перевезень сільськогосподарської продукції в області.

Про це повідомили у Львівській облдержадміністрації.

Так, лише 7 вересня, інспектори обласного управління Укртрансінспекції спільно із працівниками Нацполіції перевірили 40 фур у Радехівському районі. Всі транспортні засоби пройшли контроль пересувного габаритно-вагового комплексу. Жодна з машин не перевищила дозволених норм щодо загальної маси.

«Ми висловлюємо подяку аграріям та перевізникам, які з розумінням ставляться до обмежень, не порушують законодавство та, найголовніше, не руйнують дорогу», – зазначила заступник голови ОДА Ірина Гримак.

Нагадаємо, що Меморандум про взаємодію та співпрацю щодо організації перевезень сільськогосподарської продукції автошляхами загального користування Львівської області укладений між Львівською ОДА та великими сільськогосподарськими підприємствами 1 жовтня 2015 року. Він покликаний запобігти руйнації автодоріг загального користування, підтримати їх у належному експлуатаційному стані та ефективного використання автомобільного транспорту для перевезення вирощеної сільськогосподарської продукції, не допустити втрат вирощеного урожаю.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали