Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Сільгоспвиробникам нарахували 276 млн грн дотацій за утримання корів

Поділитись:
Сільгоспвиробникам нарахували 276 млн грн дотацій за утримання корів

Станом на 3 липня за кожну наявну на 1 січня корову сільгоспвиробникам нараховано 275,9 млн грн спеціальної бюджетної дотації за утримання корів молочного, молочно-м’ясного та м’ясного напряму продуктивності.

Такою підтримкою скористаються 885 суб’єктів господарювання за утримання ними 306,6 тис. корів, повідомили в Мінагрополітики.

Зокрема, 120,1 млн грн уже спрямовано на рахунки сільгоспвиробникам Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської областей і частини виробників Полтавської області.

Решта коштів – 155,8 млн грн – буде перераховано одержувачам дотації найближчим часом.

Нагадаємо, що у 2019 році розмір дотації за утримання корів збільшено з 750 до 900 грн за одну голову (двічі на рік).

Наступний прийом документів для отримання дотації буде здійснений до 1 жовтня. Заявки та документи подаються виключно у паперовому вигляді.

Довідка

На 2019 рік держбюджетом за програмою «Державна підтримка тваринництва, зберігання та переробки сільськогосподарської продукції, аквакультури (рибництва)» передбачено видатки на суму 3,5 млрд грн, із яких 700 млн грн – дотація за утримання корів.

AgroTimes

Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!