Агромаркет

Робоча група з удосконалення оподаткування аграріїв створена на Черкащині

Робоча група з удосконалення оподаткування аграріїв створена на Черкащині

На Черкащині стартував пілотний проект із напрацювання можливостей удосконалення оподаткування аграрної галузі. Про це повідомила прес-служба Всеукраїнської Аграрної ради (ВАР).

«Робоча група опрацьовуватиме пропозиції, що надходитимуть від аграріїв та працюватиме над адаптацією законодавчих актів та податкових нормативів до рівня, що задовольняв би і потреби держави, і не стримував би зміцнення господарників», ‒ розповів депутат Верховної Ради Максим Поляков.

До складу робочої групи увійдуть представники ВАР, агробізнесу, районної та обласної влади Черкаської області та Державної фіскальної служби.

«Вперше маємо такий діалог, і це питання національного рівня, ніхто раніше з асоціацій не зустрічався з представниками ДФС», ‒  підкреслив голова ВАР Андрій Дикун.

За його словами, в пріоритеті залишається збереження спец режиму або ж зменшення податкового навантаження на виробників соціально важливої продукції (молоко, м’ясо, цукор тощо) до 7% та впровадження мінімального соціального навантаження на 1 га орних земель.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!