Агромаркет

Ristone Holdings залучив $2 млн інвестицій на будівництво нового переробного комплексу

Ristone Holdings будує другий комплекс з переробки олійних культур другої черги комплексу «Ристон Ойл». Для цього було залучено $2 млн інвестицій.

Про це повідомили в прес-службі компанії, інформує In Venture.

Як зазначається, холдинг уклав контракт з німецькою фірмою «Конвекс Інтернешинал ГмбХ», що дасть змогу отримати нове якісне та надійне обладнання вищих європейських стандартів, а саме: сушка і очищення, транспортні засоби, 4 основних і 2 допоміжних зернових силоси ємністю 20 тис. м³.

«Основним напрямком діяльності комплексу є глибока переробка олійних культур. В даний час виготовляється наступна продукція: олія соняшникова, шрот гранульований, експандованих макуха, з відходів виробництва паливні пелети для опалення », – йдеться в повідомленні.

У компанії зазначили, що до складу комплексу переробки олійних культур входять пресовий цех потужністю 640 тонн/доба, цех екстракції, виробничо-технологічна лабораторія, силоси запасу сировини з норійною вежею, відділення завантаження лушпиння на автотранспорт, резервуари для зберігання масла, відділення грануляції шроту, відділення наливу масла в вагони та автотранспорт, відділення завантаження гранульованого шроту на автотранспорт і залізничні вагони, котельня, яка працює на власних відходах виробництва.

Нагадаємо, переробний комплекс «Ристон Ойл» був побудований за власні кошти групи компаній Ristone Holdings. Загальна сума інвестицій в будівництво становить близько 350 млн. грн.

Довідка

Ristone Holdings – вертикально інтегрований холдинг, до складу якого входять: мелькомбинат, чотири хлібозаводу, три елеватора. Сільгосппідприємства групи використовують для виробництва близько 60 тис. Га земельних угідь в Дніпропетровській області.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!