Агромаркет

Прибутковість цукрового буряку буде чи найвищою серед можливих альтернатив

Великі залишки зернових та повільні темпи їхньої реалізації змушують агровиробників у воєнних та поствоєнних умовах змінювати звичну стратегію, шукаючи нові напрямки та культури.

УПІ-АГРО пропонує таким сільгоспвиробникам свій варіант відповіді – цукровий буряк.

Про це під час зустрічі з агровиробниками розповідали фахівці «Укрпромінвест-Агро», передає пресслужба компанії.

Понад 70 агровиробників зібралися у Вінниці на запрошення УПІ-АГРО, щоб поспілкуватись про перспективи вирощування цукрового буряку, ознайомитися із оновленими сервісами, які пропонує УПІ-АГРО своїм партнерам, поділитися своїми результатами й досягненнями у програмі “Цукровий буряк – вибір розумних!”.

Реалізація цукру практично не залежить від експорту: 90% продажів приходиться на локальний ринок; ціни на продукт помірно зростають, тож прибутковість на цій культурі буде чи найвищою серед можливих альтернатив. Одночасно термін зберігання цукру суттєво більший за зернові – 4 роки і більше.

Багато аграріїв вже зрозуміли перспективи цукрового буряку, тож у поточному році 25% площ, з яких цукровий буряк надходитиме на переробку до цукрових заводів УПІ-АГРО, – саме поля партнерів- учасників програми.

Нагадаємо, агровиробники збільшуватимуть площі під цукровим буряком за підтримки УПІ-АГРО. Також ми писали, що в умовах воєнного часу цукровий буряк набуває економічної доцільності для аграріїв.