Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Проект «Прискорення інвестицій у сільське господарство України» запустять у лютому 2019 року

Проект «Прискорення інвестицій у сільське господарство України» запустять у лютому 2019 року

Дедлайн для запуску проекту «Прискорення інвестицій у сільське господарство України» встановлено на лютий 2019 року.

Про це повідомила директор Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України Сату Кахконен, інформує прес-служба Мінагрополітики.

Сату Кахконен мала зустріч з першим заступником міністра аграрної політики та продовольства Максимом Мартинюком щодо реалізації проекту.

«Деякі пункти проекту потребують законодавчого врегулювання, але, розуміючи всю вагомість співпраці зі Світовим банком та її подальший вплив на економічну та соціальну сферу України, уряд і Мінагрополітики всіляко сприятимуть реалізації проекту у визначені терміни», – зазначив Максим Мартинюк.

Серед попередньо визначених аграрних компонентів реалізації проекту – гармонізація українського законодавства до вимог ЄС, удосконалення системи держпідтримки сільського господарства, стимулювання диверсифікації виробництва аграрного сектору, розвиток сільських територій, посилення спроможності у сфері безпеки харчових продуктів, вирішення логістичних питань, поліпшення якості землекористування, покращення управління водними ресурсами, покращення доступу до сільськогосподарських ресурсів, удосконалення доступу до фінансових ресурсів та інструментів управління ризиками.

Довідка

Проект має багатогалузевий характер та реалізовуватиметься Мінагрополітики, Мінінфраструктури, Мінприроди, Мінекономрозвитку. Його координатором є Мінфін.

Під час реалізації проекту буде застосовано фінансовий інструмент «Програма, орієнтована на результати». Після досягнення визначених Світовим банком показників Мінфіну буде перераховано попередньо узгоджену суму кредиту, яка своєю чергою буде розподілена між міністерствами – виконавцями проекту.    

Орієнтовний обсяг фінансування для реалізації всіх заходів в межах проекту – $753 млн, в тому числі кредит Світового банку – $200 млн. Отримувачем кредиту є Україна (Мінфін).

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали