Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Проблеми з реєстрацію податкових накладних ставлять під загрозу торгівлю зерном

Проблеми з реєстрацію податкових накладних ставлять під загрозу торгівлю зерном

Велика кількість аграрних підприємств не може реалізувати зібраний врожай через проблему блокування податкових накладних, повідомляє Всеукраїнська Аграрна Рада.

У зв’язку з цим українські аграрні асоціації звернулись до прем’єр-міністра та міністра юстиції з проханням якомога скоріше зареєструвати наказ Міністерства фінансів від 18 вересня №776, який має вирішити цю проблему.

Як зазначають у ВАР, програма реєстрації накладних відносить операції аграрних підприємств до розряду фіктивних, оскільки вони закуповують одні товари (засоби захисту рослин, насіння, мінеральні добрива та ін.), а продають зовсім інші (пшеницю, ячмінь, соняшник тощо).

Розблокування податкової накладної відбувається шляхом подачі до ДФС технологічної карти, яка надає інформацію про діяльність підприємства. Реєстрація техкарт проводиться співробітниками податкової вручну за рішенням спеціальної комісії в ДФС, що займає тривалий час.

Наказ Мінфіну №776 передбачає автоматичну (а не шляхом рішення комісії) реєстрацію технологічних карт для всіх сільськогосподарських підприємств, що були платниками ПДВ за спецрежимом у 2016 році або є отримувачами бюджетних дотацій цього року.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали