Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Президент затвердив ратифікацію угоди з ЄС про участь України в програмі COSME

Президент затвердив ратифікацію угоди з ЄС про участь України в програмі COSME

Президент України Петро Порошенко підписав закон «Про ратифікацію угоди між урядом України і Європейським Союзом про участь України в програмі ЄС «Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (2014-2020)» (Competiveness of Small and Medium Enterprises ‒ COSME).

Про це повідомила прес-служба глави держави.

Ратифікація угоди COSME дасть змогу Україні реалізовувати проекти за напрямами програми: покращення умов доступу малих та середніх підприємств на ринки; покращення умов для конкурентоспроможності; формування культури ведення бізнесу.

Програма ЄС «Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу ‒ європейська програма підтримки малого і середнього бізнесу. Ратифікація угоди відкриє доступ українським підприємствам державного, приватного та громадського секторів до фінансування і з боку бюджету програми, і з боку інвестиційних та венчурних фондів ЄС.

Верховна Рада ратифікувала цю угоду 22 лютого. Програма реалізується у рамках стратегії «Європа-2020» і затверджена регламентною радою ЄС 11 грудня 2013 року. Вона розрахована на період 2014-2020 років і має загальний бюджет у 2,3 млрд євро.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!