Агромаркет

Президент підписав закон про безпечність та гігієну кормів

Президент підписав закон про безпечність та гігієну кормів

Президент України 16 січня підписав Закон «Про безпечність та гігієну кормів» від 21.12.2017 № 2264-VIII, який набирає чинності через два роки з дня його опублікування.

Про це повідомили у Держпродспоживслужбі.

Закон визначає правові й організаційні засади виробництва, обігу, маркування та представлення кормів, регулювання відносин між органами виконавчої влади та операторами ринку кормів.

Зокрема, документ окреслює повноваження органів виконавчої влади у зазначеній сфері, засади та порядок здійснення державного контролю, права й обов‘язки операторів ринку кормів, механізм їх державного регулювання виробництва й обігу.

Крім цього, законом вносяться зміни до законів «Про ветеринарну медицину», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» та деякі інші, ухвалення яких необхідно для належної реалізації положень «первинного» закону, яким є Закон «Про безпеку та гігієну кормів».

Закон направлений на створення умов розвитку ринку кормів в Україні та, зокрема, сприятиме зростанню виробництва якісних кормів, а також дасть можливість зменшити фінансове й адміністративне навантаження на операторів ринку, запровадить еквівалентні європейському законодавству норми. Також документ підвищить рівень захисту здоров‘я тварин.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!