Агромаркет

Понад 55 тис. га сільгоспземель на Львівщині не використовується

Понад 55 тис. га сільгоспземель на Львівщині не використовується

У Львівській області триває аудит земель сільськогосподарського призначення. Він має на меті організацію ефективного використання земель та уникнення їх використання з порушенням земельного законодавства, повідомили у Львівській облдержадміністрації.

Зараз в області понад 55 тис. га землі сільськогосподарського призначення  державної власності, які не використовуються.

За словами директора департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Наталії Хмиз, уже започатковано моніторинг введення земель сільськогосподарського призначення в обіг.

Для правового загосподарювання  та використання земель державної власності агроформуваннями, органи місцевого самоврядування подають до органів Держгеокадастру клопотання про включення таких земельних ділянок до переліку земельних ділянок сільгосппризначення  для продажу прав оренди на них на земельних торгах.

З часу започаткування на Львівщині  аудиту земель сільськогосподарського призначення, за інформацією моніторингу, органи місцевого самоврядування подали 268 таких клопотань, 101 ділянка включена до переліку.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!