Агромаркет

Понад 50 іноземних інвесторів обробляють сільгоспземлі в Україні

Понад 50 іноземних інвесторів обробляють сільгоспземлі в Україні

В Україні обробляють землю понад 50 іноземних інвесторів, згідно з даними системи Land Matrix. Вони контролюють понад 3,5 млн га земель.

Такі цифри озвучив координатор проекту Land Matrix в Україні та Східній Європі Михайло Амосов, пише «БизнесЦензор».

Перші сто найбільших українських агрохолдингів обробляють 15% сільськогосподарських земель. У земельному банку іноземних компаній – близько 10% українських сільгоспземель.

Купівля українських компаній іноземцями – не завжди бажання працювати в Україні і розвивати наш агропромисловий комплекс. Найчастіше українську землю обробляють компанії з країн, які мають потребу в продовольстві.

«Є країни, які не можуть забезпечити свою продовольчу безпеку. Але в них є багато грошей, тому вони інвестують в наше сільське господарство для себе», – зауважив Михайло Амосов.

Довідка

Land Matrix – глобальна незалежна ініціатива з моніторингу землі. Її місцеві представництва працюють в Україні, Південній Африці та на Філіппінах. Вони покривають регіони Східної Європи, Латинської Америки, весь Африканський континент і Азію. Центральний офіс знаходиться в Римі, на базі International Land Coalition.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!