Агромаркет

Половину з 1 млрд грн. на підтримку фермерів спрямують через кооперативи

Половину з 1 млрд грн. на підтримку фермерів спрямують через кооперативи

Приблизно половина від запланованого 1 млрд грн. на програму підтримки фермерства буде направлена через підтримку сільськогосподарських кооперативів, через їх об’єднання.

Про це заявив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства Максим Мартинюк.

«Ми очікуємо, що ця програма буде продовжена протягом наступних трьох років, і в результаті ми зламаємо ті негативні тенденції, які існують як у демографії, так і в суспільному житті соціальної інфраструктури сільської місцевості», ‒ підкреслив він.

Також Максим Мартинюк акцентував увагу на новій програмі підтримки галузі тваринництва, зокрема, на напрямах будівництва та реконструкції тваринницьких комплексів.

Результатом реалізації програми стане нарощування поголів’я свиней і ВРХ, збільшення виробництва м’яса і молочних продуктів.

Нагадаємо, серед програм підтримки, передбачених проектом бюджету на 2018 рік, – часткова компенсація за купівлю сільгосптехніки українського виробництва (1 млрд грн.), підтримка фермерства (1 млрд грн.), бюджетна дотація для розвитку сільськогосподарських товаровиробників (2 млрд грн.), підтримка тваринництва (2,3 млрд грн.).

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!