Агромаркет

Південна Корея хоче побудувати в Україні молокопереробний завод для прямого імпорту молока

Південна Корея хоче побудувати в Україні молокопереробний завод для прямого імпорту молока

Південна Корея має великий інтерес до імпорту української продукції тваринництва, відзначаючи її високу якість та органічність завдяки відсутності  ГМО, чистоті навколишнього середовища та сучасним екологічним підходам до вирощування.

Такі результати зустрічі голови Асоціації тваринників України (АТУ) Ірини Паламар із корейською делегацією у складі консула Посольства Республіки Корея Шин Кю Хо, керівника департаменту продовольства та маркетингових досліджень Корейського аграрного економічного інституту, керівника європейської філії компанії Eurofarm, дослідника Агропродовольчого центру компанії Eurofarm. Про це повідомила прес-служба АТУ.

Також корейці відвідали дві українські ферми з вирощування ВРХ та свиней.
 
Розраховуючи імпортувати високоякісну молочну сировину, корейська сторона готова проінвестувати проект установок Ultra High Temperature. Адже лише декілька заводів в Україні мають Ultra High Temperature – обладнання для перевезення молока, здатне повністю забезпечити збереження усіх поживних речовин у первинному вигляді.

Також партнери з Південної Кореї планують побудувати в Україні власний молокопереробний завод для прямого імпорту молока до своєї країни, і наразі шукають партнерів.
 
Під час зустрічі в АТУ також обговорювалося питання імпорту Кореєю української свинини. Високі показники щодо приростів не викликали жодних зауважень з боку іноземних гостей.

Однак стримуючим моментом є відсутність в Україні спеціальної системи, яка дозволяє експортувати м’ясо до Європи чи Кореї, зазначають в асоціації. Це програма, до якої заноситься вся інформація щодо походження м’яса, аби споживач міг отримати дані про екологічні показники продукту.
 
«Асоціація апелюватиме до Держветспоживслужби щодо сприяння у сертифікації українських господарств задля надання їм можливості для експорту продукції до Кореї»,‒ зазначила Ірина Паламар.

За її словами, найближчим часом АТУ визначить декілька свинарських господарств, де буде впроваджена згадувана система з повною інформацією про якість сировини. «Ці господарства стануть нашим пілотним проектом і першими зможуть розпочати експорт свинини до Кореї», ‒ додала Ірина Паламар.

обіт є їх фінансове забезпечення. Для проведення комплексу робіт Херсонщині загалом необхідно 3,559 млрд грн. Кошти залучаються за рахунок власних та кредитних ресурсів. На сьогодні сума залучених коштів становить 409,1 млн грн.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!