Агромаркет

Парламент ухвалив закон про основні принципи та вимоги до органічного виробництва

Парламент ухвалив закон про основні принципи та вимоги до органічного виробництва

10 липня Верховна Рада ухвалила Закон № 5448-д «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції».

Закон встановлює загальні засади правового регулювання у сфері органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції, повідомили у Мінагрополітики.

За відповідний законопроект проголосувало 237 народних депутатів.

Закон запроваджує чітку й прозору систему реєстрації органів сертифікації, операторів ринку й органічного насіння, визначає механізм державного контролю (нагляду) за діяльністю суб’єктів ринку органічної продукції та встановлює їхню відповідальність за порушення законодавства у цій сфері.

Разом із цим документ регламентує процедури сертифікації органічного виробництва й обігу органічної продукції та встановлює вимоги до органів сертифікації та їх функції.

«Цей закон є важливим для гармонізації національного законодавства з європейськими вимогами у сфері органічного виробництва», – зазначила заступник міністра аграрної політики та продовольства з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева.

Закон набуде чинності через шість місяців з дня його публікації.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!