Агромаркет

ОТП Банк у десятці лідерів з кредитування за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9%»

ОТП Банк увійшов у десятку лідерів за обсягами кредитування малого та середнього бізнесу та агровиробників за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9%», повідомила директор департаменту продажів середнім та малим корпоративним клієнтам ОТП Банку Ольга Волкова.

За її словами,  за півроку з моменту запуску програми в банку сума кредитів, наданих за її умовами, перевищила 2,5 млрд грн. Перевагами програми скористалися в більшості представники гуртової та роздрібної торгівлі, переробної галузі та агровиробники. 

Як розповів голова правління ОТП Банку Володимир Мудрий,  «прогноз росту ВВП України на 2022 рік нижчий, ніж прогноз росту світової економіки. Так, МВФ очікує, що українська економіка в наступному році продемонструє ріст 3,6%, тоді як зростання світового ВВП очікується на рівні 4,9%». «Важливим фактором росту економіки – є інвестиції, одним із джерел яких виступає кредитування. Саме тому усі так занепокоєні, що кредитування юридичних осіб в Україні не зростає так швидко, як хотілося б. Оскільки гарним драйвером для підвищення кредитування є державна програма «5-7-9%», ОТП Банк давно вносив пропозиції щодо розширення меж програми, залучення до неї більшої кількості фізичних осіб-підприємців для розвитку малого бізнесу», – підкреслив банкір. За його словами, саме такі підприємці, які працюють прозоро, здатні позитивно вплинути на українську економіки, зокрема, за рахунок створення нових робочих місць.  

«Другий момент, на якому неодноразово наголошував ОТП Банк, це —включення до державної програми кредитування програм лізингу, адже лізинг – це саме про інвестиції, яких потребує економіка. Тому ми дуже вітаємо прийняття КМУ постанов, які розширили коло учасників, що можуть долучатися до державної програми «Доступні кредити 5-7-9%», – підкреслив В.Мудрий.

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google НовиниFacebookTwitterYouTubeInstagramTelegram та Viber.

АТ «ОТП БАНК». Всі види банківських послуг. Ліцензія НБУ №191 від.05.10.2011р.