Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Опубліковані ставки ввізного мита України та ЄС на 2017 рік

Опубліковані ставки ввізного мита України та ЄС на 2017 рік

Мінекономрозвитку опублікувало рівні ставок увізного мита України та ЄС на 2017 рік. Про це повідомляє прес-служба міністерства.

Ставки застосовуватимуться у 2017 році до імпорту товарів походженням з ЄС у рамках вільної торгівлі між Україною та ЄС.

Ставки увізного мита, які будуть застосовуватись у ЄС щодо товарів походженням з України, можна перевірити в режимі онлайн на сайті Європейської Комісії ExportHelpdesk у розділі My export після 1 січня 2017 року.

Зважаючи на те, що протягом 2017 року щодо низки товарів і надалі діятиме режим GSP, Мінекономрозвитку також підготувало перелік товарів за кодами КН ЄС, ставки увізного мита по яких у 2017 році нижчі в рамках режиму GSP.

Нагадаємо, для митного оформлення товарів у режимі вільної торгівлі необхідна наявність сертифікату перевезення товару EUR.1. З 1 січня 2016 року він видається митними органами ДФС безплатно.

Для митного оформлення товарів у режимі GSP необхідна наявність сертифікату перевезення форми А, який видається Торгово-промисловою палатою.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали