Агромаркет

Оприлюднено вимоги США до ввозу вітчизняних м’яса та яєць

Міністерство сільського господарства  США оприлюднило вимоги до експорту продукції м’яса (в тому числі птиці) та яєць з України до США.

Про це йдеться в повідомленні Держпродспоживслужби.

Як зазначається, відповідна інструкція розроблена з метою допомогти імпортерам, митним брокерам, офіційним органам контролю імпорту, керівництву підприємств і широкому загалу зрозуміти регуляторні вимоги щодо імпорту та вживати заходів для забезпечення імпорту продуктів відповідно до діючих інструкцій.

«Всі імпортовані вантажі продукції з м’яса, птиці та яєць повинні бути представлені FSIS (Інспекція з безпечності харчових продуктів, – ред.) для перевірки. Перевірка імпорту FSIS відбувається після того як продукт визначений таким що відповідає вимогам Служби митного та прикордонного захисту США (CBP) і Служби контролю здоров’я тварин і рослин (APHIS) USDA у точці перетину кордону США (тобто, умовний пропуск)», – ідеться в повідомленні.

Дозвіл CBP надає можливість вантажу потрапити до визначеного офіційного органу контролю імпорту FSIS через відповідну точку перетину кордону США. Це не означає виконання проходження перевірки імпорту FSIS.

Ознайомитися з вимогами щодо ввезення до США продукції можна на офіційному сайті Держпродспоживслужби у рубриці «Міжнародне співробітництво» – «Вимоги країн світу».

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!