Агромаркет

Нідерландська компанія зацікавлена у співробітництві з Україною в сфері забезпечення здоров’я тварин

Нідерландська компанія зацікавлена у співробітництві з Україною в сфері забезпечення здоров’я тварин

Компанія GD Animal Health (Нідерланди), яка спеціалізується на ветеринарному контролі та моніторингу здоров’я тварин, зацікавлена у розвитку регіональних програм співробітництва, використовуючи переваги приватно-державного партнерства.

Про це йшлося на зустрічі представників компанії з керівництвом Держпродспоживслужби.

Так, представники GD Animal Health презентували програмне забезпечення Plexus для моніторингу стану здоров’я стада на тваринницьких комплексах для зниження використання антибіотиків й активного моніторингу здоров’я тварин.

За словами голови Держпродспоживслужби Володимира Лапи, питання антимікробної резистентності для України стоїть досить гостро. Тому Держпродспоживслужба високо цінує будь-які можливості налагодження продуктивної співпраці, вивчення міжнародного досвіду й обміну досвідом у сфері забезпечення здоров’я тварин та ефективного зниження рівня використання антибіотиків в Україні.

Володимир Лара зазначив, що важливим також є підвищення кваліфікації лабораторних спеціалістів, навчання бізнес-спільноти та працівників ветеринарних лікарень через відповідні навчальні програми.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!