Наказ про спрощення реєстрації податкових накладних для аграріїв набрав чинності
Набрав чинності наказ Міністерства фінансів від 18.09.2017 № 776 «Про внесення змін до критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних».
Про це повідомили в Державній фіскальній службі (ДФС).
Він розширив права аграріїв і платників податків зі складними технологічними процесами.
Відтепер платник податків має право подати таблицю даних платника податків без наявності факту зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.
До таблиці подається пояснення платника податків, в якому зазначається специфіка господарської діяльності, що має незмінний характер, із можливим посиланням на податкову та іншу звітність платника податків.
Наголошується, що інформація з таблиці ДФС розглядає протягом п’яти робочих днів, що настають за днем її отримання.
Інформація з таблиці враховується автоматично системою моніторингу, якщо така інформація подається сільгосптоваровиробниками, внесеними до Реєстру отримувачів бюджетної дотації та/або сільгосппідприємствами, які станом на 31 грудня 2016 року застосовували спецрежим оподаткування і мають власну чи орендовану земельну ділянку загальною площею понад 200 га включно станом на 1 січня 2017 року, що задекларована до 20 лютого 2017 року, і в яких за період з 1 січня 2017 року не було одночасної зміни засновника і керівника.
ДФС забезпечено приймання Таблиці за формою (J/F1312301) без наявності факту зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.
Приймання таблиці за формою (J/F1312302) почнеться з 23 жовтня 2017 року.
ДФС наголошує, що інформація з таблиці враховуватиметься автоматично системою моніторингу у разі, якщо таблиця не міститиме коди послуг згідно з ДКПП або коди товарів згідно з УКТ ЗЕД, відмінні від груп товарів, визначених наказом № 776.
Додати коментар